شرکت رنگسازی خوش – صنایع رنگ ماشین کحالی

شرکت رنگسازی خوش - صنایع رنگ ماشین کحالی

شرکت رنگ سازی خوش حدود 40 سال پيش در زمينی به مساحت 20 هزار متر مربع تاسيس شد و فعاليت خود را در زمينه توليد انواع رنگهای اتومبيل آغاز کرد و پس از مدت کوتاهی به تنها توليدکننده عمده اين محصول به ويژه در زمينه رنگ های اتومبيل پيکان تبديل شد.

اين شرکت با بکارگيری بهترين مواد اوليه ، تجهيزات و فن آوری روز و پرسنل متخصص ، علاوه بر توسعه فيزيکی کارخانه از 20 هزار متر مربع به حدود50 هزار متر مربع ، گامهای بلندی در زمينه توسعه محصولات برداشته است ، بطوری که علاوه بر تامين نياز داخلی کشور ، اقدام به صدور محصولات خود به خارج از کشور نيزکرده است.

مديريت شرکت رنگسازی خوش به دنبال پياده سازی افکار و اهداف کارآفرينان خود ، اقدام به تاسيس کارخانه توليدی ديگری ، به نام شرکت باژاک برای توليد رنگهای دريايی و رنگ های صنعتی مخصوص نيروگاهها و پالايشگاهها نمود که از نظر ورود تکنولوژی روز دنيا به کشور ، دارای اهميت است.

بنیان گذار صنایع رنگ اتومبیل خوش، آقای صادق کحالی از سال 1345 با دستمایه‌ای از دانش عملی و تجربه ای که از پدر گرامیشان کسب نمودند، با دستگاه مکانیکی ساده ای که امروز به مشابه سمبل و نشانه ای گرانمایه و افتخار آفرین در این مرکز تولیدی است، در کارگاهی کوچک با اتکاء بر موهبت قادر متعال و کسب فیض از ذات لایزالش و همچنین با تکیه بر پشتکار و تلاش خویش فعالیتشان را آغاز نمودند.

حضور آقایان کحالی در غرفه اس آ اس در نمایشگاه تهران در کنار آقای مسعود کمال

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

*
*