شرکت رنگ و رزین خوش صادق کحالی

شرکت رنگ ورزین خوش

شرکت رنگ ورزین خوش که سابقه ای۵۰ ساله دارد در سال ۵۷ پس از قرار گرفتن کارخانه در مدخل شهر به دلیل توسعه شهر تهران به منطقه رباط کریم انتقال یافت و فعالیت خود را در زمینی به مساحت ۵ هکتار و فضای سرپوشیده ای حدود ۲ هکتار پی گرفت.
توسعه گام به گام و مداوم این شرکت موجب شد در کمتر از 3 سال به یکی از بزرگترین تامین کنندگان پوشش آستری و رنگ ترکیبی برای خودروسازان کشور تبدیل شده و جایگاه خود را در این حوزه تثبیت کند.
حضور ۱۶ دانش آموخته دانشگاه صنعتی امیرکبیر از جمله ۸ فارغ التحصیل شیمی و ۸ فارغ‌التحصیل پلیمر و ایجاد یک آزمایشگاه مدرن باعث شده رنگ ورزین خوش به کارگاه نوآوری در حوزه صنعت رنگ و به ویژه رنگ خودرو تبدیل شده و حرکتی رو به جلو داشته باشد.
این شرکت در حال حاضر انواع رنگ ها از جمله رنگهای الکیدی، کوره ای، پلی اورتان (دو جزئی) ، کوره ای یک جزئی، اکریلیک، انواع فیلرها وآسترهای مخصوص سطوح پلاستیک، آسترهای مخصوص بدنه خودرو، رنگهای صنعتی و OEM مخصوص خودرو، استر ED و پلاستیزول ها را تولید می کند.
شرکت رنگ ورزین خوش با ایجاد آزمایشگاههای تخصصی رنگ و با تامین تجهیزات مدرن و به روز مثل دستگاههای تست رنگ و سالت اسپری و … و با به کارگیری متخصصان درجه یک کشور در حوزه رنگ به قطب ارائه خدمات اکرودیته حوزه رنگ تبدیل شده است.
همین رویکرد موجب شد این شرکت در سالهای 71، 72، 73 و 80 به عنوان واحد منتخب وزارت صنایع و موسسه استاندارد معرفی شده و به دریافت لوح تقدیر نائل شود و در سال 84 و 89 و 92 از وزارت صنایع مفتخر به دریافت 3 تندیس گردید.

رنگ خوش-رنگ کحالی - برادران کحالی

رنگ خوش – رنگ کحالی – شرکت رنگ و رزین خوش


اخذ گواهینامه های متعدد از مراجع مختلف تائیدی بر کیفیت محصول رنگ ورزین خوش و نمادی از اهتمام این شرکت به توسعه و تعالی است که به عنوان نمونه می توان به دریافت گواهینامه‌های بین المللی ۹۰۰۱ ISO و ISO TS اشاره کرد.
نقطه عطف فعالیت شرکت عقد توافقنامه و همکاری با شرکت KCC کره جنوبی برای تولید و ارائه استرهای ED و رنگ های اتومبیل OEM پایه حلالی و پایه آبی در سال 89 بود.
براساس اظهارات کحالی برای تضمین کیفیت محصولات رنگ ورزین خوش همیشه از بهترین مواد اولیه از شرکت های معتبر و طراز اول صنایع شیمیایی جهان مثل BASF، CLARANT، BAYER و CIBA استفاده شده که به خوبی گویای توجه مدیران شرکت به رعایت حقوق مشتریان است.
رنگ ورزین خوش در حال حاضر از تامین کنندگان اصلی رنگ و آستر خودرو برای خودروسازان وطنی از جمله ایران خودرو، سایپا، ایران خودرو دیزل ، مهرکام پارس، مجموعه خودرویی مهر، پارس خودرو ، سایپا دیزل ، دیارخودرو و … است.
با وجود همه این افتخارات عدم بهره مندی از پروانه فعالیت صنعتی و فقدان حمایت جدی از تامین خط تولید آسترهای ED موجبات نارضایتی صادق کحالی به عنوان یکی از پیشکسوتان بلامنازع صنعت رنگ کشور را فراهم آورده است.
به گفته این پیشکسوت صنعت رنگ ورزین کشور، طی 3 الی 4 سال گذشته تقاضای این شرکت جهت اخذ تسهیلات برای صنایع نوین ( آستر خودرو)- که یک محصول بسیار مهم با نام تجاری ED است و فقط 5 کشور دنیا این محصول را تولید می کنند- از بانک صنعت و معدن به بن بست خورده است.
او با تاکید بر ضرورت اجرای این پروژه مهم ملی از عدم همکاری ارگان متولی و بانک عامل گلایه دارد و می گوید: با وجود تائید ستاد و تسهیلات وزرات صنعت، معدن و تجارت و معرفی شرکت به بانک صنعت و معدن برای پرداخت ۴۰۰ هزار یورو تسهیلات ارزی و ۳۶۰ هزار یورو سرمایه در گردش برای اجرای این پروژه و ابلاغ آن به بانک عامل متاسفانه تا امروز موفق به دریافت این مبلغ نشده ایم و حالا فقط به دنبال تسهیلات ریالی آن هستیم که امیدواریم در سال جدید به ما اعطاء کنند.

دیدگاه ها 7

7 replies on “شرکت رنگ و رزین خوش صادق کحالی”

  بازرگانی کمال

  شرکت رنگ و رزین خوش

  حسین

  سلام خواستم بدونم دوره رنگ سازی هم دارین؟

  بازرگانی کمال

  سلام دوست گرامی
  فعلا که خیر اما اگر پیشنهادش از سوی علاقه مندان باشه ، حتما

  بهروز ایرانی

  ده روزه میخوام مستقیم از عامل فروش تکی کحالی برای ازنایش کاری در دست اجرا رنگ مشکی ۲۱ با هاردنر و تینر و کیلر و هاردنر هم بزای کیلر بخرم یه جا پیدا نکردم که باشه عجیب نیست

  بازرگانی کمال

  متاسفانه به خاطر تغییرات نرخ ارز، تولید محصولات دچار مشکل میشه . با شماره های تماس که در سایت وجود دارد با بخش فروش ارتباط بگیرید، کمک می کنند. ممنون

  روح اله نمازی

  سلام خدمت دوستان محترم در بازرگانی شرکت رنگ ورزین خوش کحالی با توجه به رضایت مشتریان از محصولات این شرکت در اذربایجان غربی میخواستم به عنوان یک فروشنده عمده نمایندگی این شرکت رو در شمال استان داشته باشم البته یک نمایندگی دیگه به نام شرکت امین آذر نیز در این زمینه و فروش محصولات شرکت شما فعالیت میکنه

  بازرگانی کمال

  سلام و وقت بخیر جناب نمازی
  برای اخذ نمایندگی لطفا با شماره های شرکت در تماس باشید، بخش پشتیبانی و فروش شما رو راهنمایی می کنند:

  09368603088 – 02165405500

*
*