برند واکو Vako و محصولات آن

برند واکو Vako و محصولات آن

صنایع رنگ اطلس فام، شرکتی پویاست که کیفیت و مشتری مداری را سرلوحه کار خویش قرار داده تا بهترین محصولات و خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

با افتخار مدعی هستیم که این شرکت به عنوان یکی از بـرتـریـن و پـر افتخار ترین تولید کنندگان رنگ خودرو،  رنگ اسپری،محصولات مخصوص چوب، بتونه سنگی، آنتی گریول ، انواع خمیر درزگیر،  تینر  و حلال های تخصصی شناخته شده و این جایگاه را از زمان معرفی خود از سال 1390 حفظ کرده است.

رنگ فوری چوب واکو

رنگ فوری چوب واکو

این محصول بر پایه الکید رزین و نیترات سلولز از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه برای کلیه شرایط آب و هوایی ساخته شده است. از ویژگی های این محصول خشک شدن سریع، پوشش بالا، غلظت زیاد، انعطاف پذیری، چسبندگی عالی ، دوام و براقیت خوب می باشد کاربرد و روش استفاده این محصول جهت ایجاد سطح صاف بر روی سطوح استفاده می شود.

قبل از استفاده از رنگ رویه، سطح چوب و یا هر سطح دیگر بوسیله بتونه فوری و سیلر فوری آماده سازی شده و سطح عاری از گرد و غبار و چربی شده و بوسیله قلم مو و یا پیستوله به سطح مورد نظر اعمال گردد.

 

کیلر فوری چوب واکو

کیلر فوری چوب واکو

این محصول بر پایه رزین آلکید و نیترات سلولز از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه برای کلیه شرایط جوی و محیطی ساخته شده است. از ویژگی های این محصول خشک شدن سريع ، غلظت بالا ، انعطاف پذیری ، چسبندگی ، دوام و براقیت عالی می باشد کاربرد و روش استفاده این محصول جهت ایجاد جلای براق بر روی سطوح استفاده می گردد.

 توجه شود که قبل از اعمال این محصول سطح مورد نظر بتونه کاری و یا سیلر کاری شده و بعد از سمباده زدن سطح عاری از گرد و غبار و چربی باشد. کلیر را با مقدار دلخواه از تینر فوری اطلس فام مخلوط کرده و بوسیله قلم مو و یا پیستوله استفاده گردد.

 

نیم پلی استر براق و مات چوب واکو

نیم پلی استر براق چوب واکو

نیم پلی استر براق

 این محصول بر پایه الکید رزین و اوره فرمالدئید برای کلیه شرایط جوی و محیطی از بهترین مواد اولیه تهیه شده است. از ویژگیهای این محصول خشک شدن سریع ، دوام ، چسبندگی و براقیت عالی ، مقاوم در برابر سایش و ضربه می باشد کاربرد و روش استفاده به عنوان لاک مقاوم در برابر سایش و ضربه و براق بر روی سطوح اعمال می گردد ابتدا به سطوح مورد نظر بتونه فوری و یا سیلر فوری زده و سنباده زده سپس نیم پلی استر براق را با نسبت ( 10 حجم نیم پلی استر و یک حجم هاردنر نیم پلی استر) مخلوط نموده و بوسیله قلم مو یا پیستوله استفاده نمایید.

 

نیم پلی استر مات

این محصول بر پایه الکید رزین و اوره فرمالدئید برای کلیه شرایط آب و هوایی و از بهترین مواد اولیه تهیه شده است. از ویژگیهای این محصول خشک شدن سریع ، دوام چسبندگی و مقاومت سایش و ضربه و مات بودن آن است کاربرد و روش استفاده به عنوان لاک مقاوم در برابر سایش و ضربه و جهت ایجاد سطح مات برای سطوح اعمال می گردد ابتدا بایستی سطح با استفاده از بتونه فوری و سیلر فوری آماده شده و سنباده زده شود و پس از تمیز کردن سطح مورد نظر نیم پلی استر مات را با 10 درصد هاردنر نیم پلی استر مخلوط نموده و بر روی سطح مورد نظر اعمال نمایید.

 

نیم پلی استر سفید و مشکی چوب واکو

 

نیم پلی استر سفید و مشکی چوب واکو

این محصول بر پایه الکید رزین و اوره فرمالدئید برای کلیه شرایط آب هوایی و از بهترین مواد اولیه ساخته شده است. از ویژگی های این محصول خشک شدن سریع ، دوام، چسبندگی ، براقیت و مقاومت در برابر سایش و ضربه می باشد کاربرد و روش استفاده به عنوان رنگ نهایی و براق و مقاوم در برابر ضربه و سایش بر روی سطوح اعمال می گردد.

 جهت استفاده رنگ نیم پلی استر  را با 10 درصد هاردنر نیم پلی استر مخلوط نموده و بر روی سطحی که قبلا آماده شده و عاری از گرد و غبار و چربی می باشد بوسیله قلم مو و یا پیستوله اعمال می گردد.

 

سیلر فوری چوب واکو

سیلر فوری چوب واکو

این محصول بر پایه رزین آلکید و نیترات سلولز از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه برای کلیه شرایط جوی و محیطی ساخته شده است. از ویژگی های این محصول خشک شدن سريع ، غلظت بالا ، انعطاف پذیری ، چسبندگی ، دوام و سنباده خوری عالی می باشد

جهت ایجاد سطح صاف و پرکردن خلل و فرج ، سیلر  را با تینر فوری واکو مخلوط نموده و روی سطح مورد نظر اعمال نمائید، پس از خشک شدن سنباده زده و  سطح صاف بدست خواهد آمد.

بتونه سنگی مخصوص چوب واکو

بتونه سنگی مخصوص چوب واکو

این محصول دو جزئی و بر پایه رزین پلی استر غیر اشباع تهیه شده است و جهت پر کردن، هم تراز کردن و موج گیری منافذ موجود روی سطوح چوب و سنگی به کار می رود .

طرز استفاده : سطح مورد نظر را کاملا تمیز نموده و سپس برای هر 100 گرم بتونه 2 الی 2/5  گرم هاردنر اضافه کرده و خوب مخلوط کنید و با لیسه روی سطح اعمال نمایید.

ویژگی ها : از ویژگی های این محصول زمان خشک شدن سریع، چسبندگی و انعطاف پذیری عالی و قابلیت سنباده خوری خشک را می توان نام برد.

 

بتونه فوری مخصوص چوب

بتونه فوری مخصوص چوب

مشخصات فنی : این محصول بر پایه الکید رزین و نیترات سلولز  از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه برای کلیه شرایط آب و هوایی ساخته شده است.

از ویژگی های این محصول خشک شدن سریع، غلظت بسیار بالا، چسبندگی، دوام و سنباده خوری عالی می باشد.

توجه: سطح مورد نظر را سنباده زده و پس از پاک نمودن گرد و غبار  و برای بدست آوردن سطحی صاف بتونه فوری را اعمال نموده و با سنباده زدن سطح یکدست و صاف حاصل خواهد شد.

انبارداری: در محیط سرپوشیده ، خشک و دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

*
*