شرکت-سپهر-آذین-سبز-کمال-اس-آ-اس-sas

شرکت سپهر آذین سبز کمال تولید کننده برند اس آ اس S.A.S، کار خودش رو در سال 1380 شمسی شروع کرد.

مجموعه تولیدی اس آ اس S.A.S شروع فعالیت خود را با تولید و پخش کلر دوقلو آغاز کرد و به مرور زمان فعالیت خود را گسترش داده و تمام تجربه و تلاش خود را به کار گرفت تا تنوع و کیفیت محصولاتش را بالا ببرد. این تنوع امروز به یاری خداوند و همت و تلاش کارشناسان این مجموعه به 210 قلم رسیده است. جای بسی خوشحالی است که بگوییم در اکثر محصولات تولیدی صنعت رنگ و رزین اتومبیلی جزو اولین ها و با کیفیت ترین ها می باشد.
این مجموعه با تولید و تنوع محصولات نیاز اکثر مشتریان حرفه ای خود را در سراسر ایران برطرف کرده است . محصولاتی همچون : رنگ های روغنی، فوری، دوجزئی، بیسکوت، آسترپلاستیک و همچنین انواع بتونه سنگی، نوار چسب، پولیش، کلر اتومبیلی و دیگر متعلقات این صنعت عرضه نموده اند.
این مجموعه در سال 1397 شروع به صادرات محصولات خود به کشورهای حوزه خلیج فارس نمود و در این راستا چندین مورد عقد قرارداد با کارخانجات بزرگ خارجی داشته که منجرب به تعامل بهینه و بالابردن سطح فنی و کیفی محصولات شده است.
این مجموعه از نظر وسعت ،تولید و کیفیت جزو سرآمدهای صنعت پر ارزش رنگ و رزین اتومبیلی است و با افزایش علم و تکنولوژی روز دنیا، خود را به بازارهای جهانی نزدیک کرده است. مجموعه تولیدی رنگ اتومبیل با نگرش کیفیت، توسعه و رضایتمندی مشتری، در نظر دارد نه تنها جزو اولین ها، بلکه جزو بهترین های صنعت رنگ کشور و خاورمیانه هم قرار بگیرد
.

سید جلال کمال - سپهر آذین سبز کمال

سید جلال کمال

حاج آقا سید جلال کمال یکی از بنیانگذاران صنعت رنگ اتومبیل در ایران هستند. ایشان کار خود را در این صنعت از سال 1330 با بنیادنهادن کارخانه کمال و پسران شروع کردند و در سال های فعالیت خود توانست با تولید برندهای کمال لوکس، کیمیا و تام، کمک شایانی به تامین نیاز بازار رنگ اتومبیل ایران و متعلقات آن نماید. در سال 1357 شروع به تولید بتونه سنگی کیمیا کردند که به گفته صنعتگران این حوزه، یکی از بهترین برندهای بتونه سنگی بازار بود. ایشان محصولات رنگ اتومبیل را هم با برند تام ادامه دادند و این تولید تا سال 1365 به صورت مستمر انجام گرفت.

در سال 1372 مرحوم سید جلال کمال با تاسیس یک آزمایشگاه فوق تخصصی و ‌مدرن در خیابان مطهری تهران و جذب کارشناسان مجرب و متخصص در این مجموعه، یکی از با کیفیت ترین و ‌کم نظیرترین آزمایشگاه های صنعت رنگ ایران را تشکیل دادند. شاید صنعتگران ایشان را با برگزاری سمینار سال 1377 در تهران بیشتر به یاد دارند.این سمینار که با استقبال پرشور نقاشان و فروشندگان رنگ اتومبیل مواجه شد، تعامل شایسته ای برای بالا بردن کیفیت فنی این عزیزان بود که به همت خود مرحوم حاج آقا سید جلال کمال برگذار شد که کم نظیر و جزء اولین ها بود.
در سالهای بعد هم این سنت حسنه برای موضوعات لیسه کشی تخصصی و نانو سرامیک به کمک پسر ایشان، آقای سید مسعود کمال تکرار شد و بسیاری از نقاشان رنگ اتومبیل در سراسر ایران با تکنولوژی و دانش روز دنیا آشنا شدند.در ادامه راه پر چالش تولید،این وظیفه بر عهده پسر کوچک ایشان گذاشته شد. آقای سید مسعود کمال در سال 1380 با تولید کلر دوقلو توانست بار دیگر بازار رنگ و متعلقات اتومبیلی ایران را تحت تاثیر قرار دهند.این مجموعه به مرور زمان فعالیت خود را گسترش داده و تمام تجربه و تلاش خود را به کار گرفت تا تنوع و کیفیت محصولاتش را بالا ببرد. این تنوع امروز به یاری خداوند و همت و تلاش کارشناسان این مجموعه به 210 قلم رسیده است .
این گروه صنعتی با تولید محصولات متنوع نیاز اکثر مشتریان حرفه ای خود را در سراسر ایران برطرف کرده است. محصولاتی تولیدی این مجموعه همچون : رنگ های روغنی، فوری، دوجزئی، بیسکوت، آسترپلاستیک و همچنین انواع بتونه سنگی، نوار چسب، پولیش،کلر اتومبیلی و دیگر متعلقات این صنعت ارزشمند می باشد.

مرحوم حاج آقا سید جلال کمال در تمام سالهای عمر پر برکت خود دغدغه ای بجز تولید محصول با کیفیت ایرانی نداشتند و همیشه به فرزندان خود نیز توصیه می کردند که در این راه تلاش کنند. ایشان در شهریور 1401 دار فانی را وداع گفتند. روحش شاد و یادش گرامی باد.

انواع رنگ اتومبیلی اس آ اس sas

سید مسعود کمال

.در تمامی سفرهایی که مرحوم حاج آقا سید جلال کمال گرامی برای انتقال تجربیات به مصرف کننده گان و فروشنده گان صنعت رنگ اتومبیلی داشتند، جناب آقای مسعود کمال برای کسب تجربه در کنار ایشان بوده و از این منظر تجارب ارزنده ای را کسب نمودند
سید مسعود کمال در جوانی و در دوران تعطیلی مدارس کنار پدر گرامی خود در بخش تولید و فروش صنعت رنگ اتومبیلی حضور داشتند و با تعامل و حل دغدغه های مشتریان این صنعت، کسب تجربه می نمودند. در سال 1372 مرحوم سید جلال کمال با تاسیس یک آزمایشگاه فوق تخصصی و ‌مدرن در خیابان مطهری تهران و جذب کارشناسان مجرب این حوزه در این مجموعه، یکی از با کیفیت ترین و‌کم نظیرترین آزمایشگاه های صنعت رنگ ایران را تشکیل دادند

به گواه خیلی از متخصصین صنعت رنگ اتومبیل، آزمایشگاه رنگ تاسیس شده، از نظر کمی و کیفی و همچنین استفاده از دانش روز، مدرن و جزو حرفه ای ترین آزمایشگاه های کشور بوده و هست. سید مسعود کمال در کنار تحصیل در مقطع دبیرستان ، مدتی را در آزمایشگاه حرفه ای و تخصصی کارخانه پدر گرامی فعالیت داشتند. این فعالیت مستمر باعث شد که ایشان به رشته شیمی علاقه مند شده و همین امر انگیزه ای شد تا در سال 1376 تحصیلات آکادمیک خود را در رشته شیمی شروع کنند و در سال 1380موفق به فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی شدند
فعالیت ایشان بعد از دوران دانشگاه با وارد شدن به عنوان مدیر آزمایشگاه و مدیر خط تولید مجموعه پدر گرامی ادامه پیدا کرد. این فعالیت تا مستقل شدن ایشان ادامه داشت و تجربیات ارزنده ای را در این مدت کسب کردند.

در خانواده مرحوم سیدجلال کمال، سید مسعود کمال بعنوان فرزند آخر تصمیم گرفتند با مسـاعدت ویژه پدر گرامی، یک مجموعه تولیدی صنعتی در حوزه رنگ اتومبیل بنام سرزمین آریایی سبز که به اختصار نامیده می شود را تاسیس ، و دوران حرفه ای جدید خود را آغاز کنند.
مجموعه شروع فعالیت خود را با تولید و پخش کلر دوقلو آغاز کرد و به مرور زمان فعالیت خود را گسترش داده و تمام تجربه و تلاش خود را به کار گرفت تا تنوع و کیفیت محصولاتش را بالا ببرد. این تنوع امروز به یاری خداوند و همت و تلاش کارشناسان این مجموعه به 210 قلم رسیده است. جای بسی خوشحالی است که بگوییم در اکثر محصولات تولیدی صنعت رنگ و رزین اتومبیلی جزو اولین ها و با کیفیت ترین ها می باشد
این مجموعه با تولید و تنوع محصولات نیاز اکثر مشتریان حرفه ای خود را در سراسر ایران برطرف کرده است . محصولاتی همچون : رنگ های روغنی، فوری، دوجزئی، بیسکوت، آسترپلاستیک و همچنین انواع بتونه سنگی، نوار چسب، پولیش،کلر اتومبیلی و دیگر متعلقات این صنعت عرضه نموده اند.
مجموعه در سال 1397 شروع به صادرات محصولات خود به کشورهای حوزه خلیج فارس نمود و در این راستا چندین مورد عقد قرارداد با کارخانجات بزرگ خارجی داشته که منجرب به تعامل بهینه و بالابردن سطح فنی و کیفی محصولات شده است
این مجموعه از نظر وسعت ،تولید و کیفیت جزو سرآمدهای صنعت پر ارزش رنگ و رزین اتومبیلی است و با افزایش علم و تکنولوژی روز دنیا، خود را به بازارهای جهانی نزدیک کرده است. مجموعه تولیدی رنگ اتومبیل با نگرش کیفیت، توسعه و رضایتمندی مشتری، در نظر دارد نه تنها جزو اولین ها، بلکه جزو بهترین های صنعت رنگ کشور و خاورمیانه هم قرار بگیرد.
با آرزوی بهترین ها و توفیق روز افزون برای تمامی فعالان و خدمتگزاران صنعت رنگ اتومبیل ایران

سید مسعود کمال - شرکت sas